Domy szkieletowe,
energooszczędne i pasywne

Oferujemy kompleksową realizacje budów w technologii szkieletu drewnianego oraz dodatkowych usług wykończeniowych i remontowych

Zobacz naszą ofertę

Baza wiedzy

Zwykłe budownictwo a nowoczesna technologia

Co roku wydajmy setki złotych na węgiel, olej opałowy czy gaz. Wydajemy je tylko po to, aby finalnie i tak całe zgromadzone ciepło uciekło a wraz z nim nasze pieniądze.

Firma Domy Pasywne AS oferuję budowę domów energooszczędnych oraz pasywnych, które w naturalny sposób pomagają niwelować koszty związane z ogrzewaniem domu.

Domy szkieletowe powstają dużo szybciej niż te w technologii tradycyjnej. Budynek w stanie deweloperskim powstaje już w kilka miesięcy. Budynek w technologii szkieletu drewnianego nie wymaga sezonowania, więc może powstawać nawet w zimie.

Korzyści z budowania domów w tej technologii jest wiele. Począwszy od zwykłej oszczędności aż po pomoc naszej planecie.

Budowa domu szkieletowego niesie ze Sobą pasmo korzyści. Są to między innym mniejsze koszty, ponieważmniej płacimy za robociznę oraz można by tak wymieniać w nieskończoność. I tak zawsze wypadkową naszych wszystkich decyzji jest dom. Dom, czyli miejsce, gdzie chcemy spędzić całe życie. A by życie było spokojne i pełne szczęścia, musimy mieć solidne podstawy. A ta technologia, to najsolidniejsza podstawa.

Korzyści które płyną z tej technologii są nie tylko materialne. Komfort mieszkania w budynku szkieletowym jest znacznie lepszy niż w budynku tradycyjnym. Poprzez otwarcie dyfuzyjne oraz zastosowanie izolacje drzewnej firmy STEICO jesteśmy w stanie stworzyć otoczenie z naturalnych materiałów.

Instalacje które proponujemy naszym Inwestorom w tak ważnej inwestycji jaką jest dom wspierają zarówno ekologię jak i zwiększają energooszczędność w budynku.

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o naszej technologii zapraszamy do kontaktowania się z nami!

Usługi dekarskie

Szukasz firmy, która profesjonalnie i kompleksowo wykona pokrycie dachowe Twojego wymarzonego domu? Dobrze trafiłeś! Twój dach wykonają nasi doświadczeni pracownicy.

Na pokrycia dachowe wykonane przez nas udzielamy GWARANCJI!

Nasi partnerzy

Strona korzysta z plików cookies, aby móc udostępnić użytkownikowi dodatkowe funkcjonalności oraz w celach statystycznych. Możesz zablokować te pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.
Zobacz Politykę prywatności.